Reference

  Vasekuchyne.cz

Přála bych si, aby tak bezproblémová, přátelská a efektivní spolupráce byla s každým dodavatelem. Výsledky optimalizace feedů se projevili takřka okamžitě. Veškerá komunikace je vždy rychlá a bezproblémová. Skvělý servis.

Kompletní realizaci zajistil Ondřej Hamouz, kterému patří ocenění za velmi dobře odvedenou práci

 

Veronika Kotková   |   online marketing strategist

Potten & Pannen – Staněk group, spol. s r.o.

Spolupráce 10/2017 – nyní

 

  Trenyrkarna.cz

Pan Trousil je pro nás ideální řešení – ve zkratce: profesionální a zároveň přátelská spolupráce. Dokáže sám řešit, navrhovat a vyhodnocovat možné varianty. Tím nám neskutečně šetří čas a dokázal posunout naše komunikační kanály, které má na starosti, do velmi zajímavých čísel z pohledu cena/výkon. Obrovskou přidanou hodnotou je pro nás i byznysové chápání věcí pana Trousila = pokud to nevydělává, nechme to být a pojďme se soustředit na výdělečné věci. Navíc není problém konzultovat nové příležitosti a vždy dostaneme hodnotnou zpětnou vazbu. S klidným svědomím a rádi doporučíme dále. Na pana Trousila jsme přišli díky doporučení kamaráda a jsme za to moc rádi.

Ruslan Skopal, Marketingový ředitel Trenýrkárna.cz

Spolupráce 3/2017 – nyní

 

  Ferrino.cz

S Michalem Trousilem spolupracujeme od srpna 2015 k naší plné spokojenosti. Za tu dobu nám značným způsobem narostl počet objednávek v e-shopu a kampaně vedeme efektivně. Michal je akční a přichází stále s novými nápady. Ve spojení s dalšími profíky, kteří mají na starosti naše online kampaně, tvoří perfektně fungující tým:)

Karel Kadečka Majitel Ferrino.cz

Spolupráce 8/2015 – nyní

 

 

 Kovopolotovary.cz

S klientem mám již velmi dobrý vztah a proto uvádím odpověď na žádost o recenzi v originální podobě :-).

Pomáháš nám skvěle a za spolupráci jsem hrozně vděčný. Reaguješ perfektně a také velmi rychle na jakékoliv podněty, valíš na nás postřehy z praxe a vůbec máš velmi dobrý pro-aktivní přístup, sleduješ trendy a na základě nich pak děláš různá doporučení, prostě super. Musím říct, že jsem moc rád za spolupráci s tebou.

Radek Halecký Jednatel společnosti STUDIO H+H s.r.o.

Spolupráce 3/2016 – nyní

 

 Obchod-vtp.cz

Již několik let úspěšně provozuji internetový obchod www.obchod-vtp.cz, ovšem připadalo mi, že dostatečně nevyužívám potenciál našeho e-shopu. Přenechal jsem tedy práci na optimalizaci a propagaci na internetových srovnávačích panu Trousilovi. Již po krátkodobé spolupráci v řádech dnů, bez výraznějších nákladů na propagaci se mu podařilo přivést do našeho obchodu mnohem více zákazníků a tím i výrazně narostl počet objednávek našeho zboží. Díky patří z velké části panu Hamouzovi, který velkou část prací realizuje. Opravdu jsem maximálně spokojen a rozhodl jsem se pro dlouhodobou spolupráci.

Ivo Vachoušek, majitel obchodu www.obchod-vtp.cz

Spolupráce 10/2016 – nyní

 

 Zafido-eshop.cz

Spolupráce s panem Trousilem je na profesionální úrovni a rozhodně ho za sebe mohu doporučit, již jsem tak ostatně učinil. Oceňuji osobní přístup, odborné znalosti a jeho snahu pomoci klientům s co nejlepšími výsledky online prodejů při udržení rozumných nákladů. V našich internetových obchodech byl po započetí spolupráce zaznamenán významný nárůst tržeb.

Ing. Přemysl Opletal, Majitel Zafido s.r.o. Spolupráce 12/2014 – nyní

 

 MYBABYSTORE.cz

S Michalem spolupracuji již několik let k mojí naprosté spokojenosti. Oceňuji, že sám přichází s novými nápady a způsoby jak dosáhnout nejlepšího výsledku. Nesnaží se Vám vnutit nevýhodné postupy, naopak je upřímný a dokáže říct, kdy kampaň v porovnání s cenou a maržemi produktů není efektivní. Pokud hledáte specialistu na zbožové srovnávače, pak Michala mohu jen doporučit.

Marek Ruscher, jednatel Mybabystore,s.r.o. .

Spolupráce 1/2015 -nyní

 

 Vsenastolnitenis.cz

Se začátkem spolupráce s panem Trousilem, jsme začali měřit naše online kampaně a došlo k jejich výraznému zefektivnění. Postupně jsme také přidali další ziskové kanály. Spolupráce nám přináší výrazně více, než do ní investujeme a mohu ji tedy s klidem doporučit.

Mgr. Jan Hrnčiřík, jednatel STEN marketing s.r.o.

Spolupráce  10/2014 – nyní

 

 Donpealo.cz

Se službami pana Trousila jsme velmi spokojeni.

Odborníků na optimalizaci internetového obchodování je velká řada, ale u pana Trousila máme poprvé pocit, že se externí firma snaží řešit požadavky z pohledu nás/zákazníka (včetně nákladů!!!!), a nejedná se pouze o maximalizaci vlastního výdělku.

Vedení marketingového oddělení PEAL a.s.

Spolupráce 7/2015 – nyní

 

Bola.cz

S panem Trousilem spolupracujeme přes rok na našem shopu www.bola.cz. Vždy dokáže přijít s vylepšením, návrhem, doporučením, které by nás nenapadlo nebo bychom jej uměli implementovat výrazně nákladněji. Líbí se mi, že se vždy dívá na čísla v kontextu a realizované návrhy zpětně analyzuje a konzultuje.

Bohumil Urban – Marketing Bola.cz bohumil.urban@gmail.com

Top