Reference

  Mujkoberec.cz

S panem Trousilem spolupracujeme již dlouhou dobu a oceňujeme nejen jeho hluboké znalosti online marketingu, výkonnostních kanálů, zbožových srovnávačů, ale také jeho výborné komunikační schopnosti a snahu najít řešení. Pomohl nám s modifikací feedů, které nyní máme přesně na míru ušité pro jednotlivé srovnávače tak, aby výsledky byly co nejlepší. Výsledky jsou každý měsíc podrobně monitorovány, je uzpůsoben sortiment, který se do feedů pouští, který má nejlepší výsledky, a jsou nám dána doporučení ke konci každého měsíce, co dělat dále. Služby pana Trousila určitě můžeme vřele doporučit

Ing Tomáš Linhart, jednatel

Spolupráce 7/2015 – nyní

 

Spolupráce s panem Hamouzem a panem Trousilem je k naší plné spokojenosti . Reakce na naše dotazy jsou vždy rychle a ochotně vyřízeny. Díky Vám se nalezlo plno mezer a velkých nedostatků v našich kampaních a tím se nám společnými silami daří posouvat náš e-shop dopředu.

Veronika Mácová – Jednatelka

Spolupráce 1/2017 – nyní

Realizována je nejen správa ale v minulosti také kompletní příprava nových shopů

 

  Trenyrkarna.cz

Pan Trousil je pro nás ideální řešení – ve zkratce: profesionální a zároveň přátelská spolupráce. Dokáže sám řešit, navrhovat a vyhodnocovat možné varianty. Tím nám neskutečně šetří čas a dokázal posunout naše komunikační kanály, které má na starosti, do velmi zajímavých čísel z pohledu cena/výkon. Obrovskou přidanou hodnotou je pro nás i byznysové chápání věcí pana Trousila = pokud to nevydělává, nechme to být a pojďme se soustředit na výdělečné věci. Navíc není problém konzultovat nové příležitosti a vždy dostaneme hodnotnou zpětnou vazbu. S klidným svědomím a rádi doporučíme dále. Na pana Trousila jsme přišli díky doporučení kamaráda a jsme za to moc rádi.

Ruslan Skopal, Marketingový ředitel Trenýrkárna.cz

Spolupráce 3/2017 – nyní

  Ferrino.cz

S Michalem Trousilem spolupracujeme od srpna 2015 k naší plné spokojenosti. Za tu dobu nám značným způsobem narostl počet objednávek v e-shopu a kampaně vedeme efektivně. Michal je akční a přichází stále s novými nápady. Ve spojení s dalšími profíky, kteří mají na starosti naše online kampaně, tvoří perfektně fungující tým:)

Karel Kadečka Majitel Ferrino.cz

Spolupráce 8/2015 – nyní

 Kovopolotovary.cz

S klientem mám již velmi dobrý vztah a proto uvádím odpověď na žádost o recenzi v originální podobě :-).

Pomáháš nám skvěle a za spolupráci jsem hrozně vděčný. Reaguješ perfektně a také velmi rychle na jakékoliv podněty, valíš na nás postřehy z praxe a vůbec máš velmi dobrý pro-aktivní přístup, sleduješ trendy a na základě nich pak děláš různá doporučení, prostě super. Musím říct, že jsem moc rád za spolupráci s tebou.

Radek Halecký Jednatel společnosti STUDIO H+H s.r.o.

Spolupráce 3/2016 – nyní

 Obchod-vtp.cz

Již několik let úspěšně provozuji internetový obchod www.obchod-vtp.cz, ovšem připadalo mi, že dostatečně nevyužívám potenciál našeho e-shopu. Přenechal jsem tedy práci na optimalizaci a propagaci na internetových srovnávačích panu Trousilovi. Již po krátkodobé spolupráci v řádech dnů, bez výraznějších nákladů na propagaci se mu podařilo přivést do našeho obchodu mnohem více zákazníků a tím i výrazně narostl počet objednávek našeho zboží. Díky patří z velké části panu Hamouzovi, který velkou část prací realizuje. Opravdu jsem maximálně spokojen a rozhodl jsem se pro dlouhodobou spolupráci.

Ivo Vachoušek, majitel obchodu www.obchod-vtp.cz

Spolupráce 10/2016 – nyní

 Zafido-eshop.cz

Spolupráce s panem Trousilem je na profesionální úrovni a rozhodně ho za sebe mohu doporučit, již jsem tak ostatně učinil. Oceňuji osobní přístup, odborné znalosti a jeho snahu pomoci klientům s co nejlepšími výsledky online prodejů při udržení rozumných nákladů. V našich internetových obchodech byl po započetí spolupráce zaznamenán významný nárůst tržeb.

Ing. Přemysl Opletal, Majitel Zafido s.r.o. Spolupráce 12/2014 – nyní

 MYBABYSTORE.cz

S Michalem spolupracuji již několik let k mojí naprosté spokojenosti. Oceňuji, že sám přichází s novými nápady a způsoby jak dosáhnout nejlepšího výsledku. Nesnaží se Vám vnutit nevýhodné postupy, naopak je upřímný a dokáže říct, kdy kampaň v porovnání s cenou a maržemi produktů není efektivní. Pokud hledáte specialistu na zbožové srovnávače, pak Michala mohu jen doporučit.

Marek Ruscher, jednatel Mybabystore,s.r.o. .

Spolupráce 1/2015 -nyní

 Vsenastolnitenis.cz

Se začátkem spolupráce s panem Trousilem, jsme začali měřit naše online kampaně a došlo k jejich výraznému zefektivnění. Postupně jsme také přidali další ziskové kanály. Spolupráce nám přináší výrazně více, než do ní investujeme a mohu ji tedy s klidem doporučit.

Mgr. Jan Hrnčiřík, jednatel STEN marketing s.r.o.

Spolupráce  10/2014 – nyní

 Donpealo.cz

Se službami pana Trousila jsme velmi spokojeni.

Odborníků na optimalizaci internetového obchodování je velká řada, ale u pana Trousila máme poprvé pocit, že se externí firma snaží řešit požadavky z pohledu nás/zákazníka (včetně nákladů!!!!), a nejedná se pouze o maximalizaci vlastního výdělku.

Vedení marketingového oddělení PEAL a.s.

Spolupráce 7/2015 – nyní

Bola.cz

S panem Trousilem spolupracujeme přes rok na našem shopu www.bola.cz. Vždy dokáže přijít s vylepšením, návrhem, doporučením, které by nás nenapadlo nebo bychom jej uměli implementovat výrazně nákladněji. Líbí se mi, že se vždy dívá na čísla v kontextu a realizované návrhy zpětně analyzuje a konzultuje.

Bohumil Urban – Marketing Bola.cz bohumil.urban@gmail.com

Top